Hoi allemaal!
De tweede week van 2019 zit er alweer op. De tijd gaat snel! Deze week heb ik een heerlijke rustige week gehad met een paar gezellige dagen! Lezen jullie weer gezellig mee?
Dinsdag 8 januari moest ik een paar dingetjes strijken voor het werk. En nog wat andere dingetjes zoals deze leuke bandana! Stiekem vond ik het wel jammer dat ik hem niet boven op mijn pet mocht doen, haha!

Donderdag 10 januari moest ik wat boodschapjes doen in Bodegraven. Daar ben ik naar toe gelopen en zag ik hier en daar al wat bloesem. Ik loop mij er elk jaar weer over te verbazen dat het al zo vroeg omhoog komt. Voor dit boompje hoop ik niet dat het nog hard gaat vriezen (al verheug ik mij er wel op. Ik hou van die kou!) en gaat sneeuwen.

Zaterdag 12 januari heb ik gezellig met mijn ouders en broertje gewinkeld in Alphen a/d Rijn. Mijn broertje had ging voor nieuwe schoenen en sokken. Zo ook mijn vader en moeder gingen voor nieuwe sokken. Op het eind hebben we gezellig patatjes op bij Bram Ladage en daarna warme chocolade melk bij bij Alle Hends in Alphen a/d Rijn. Een gezellige middag!
Dit was alweer mijn week! Heb jij iets gezelligs gedaan met je familie of vrienden afgelopen weekend?
Groetjes Xarifa
Och, dat boompje heeft inderdaad al de lente in haar hoofd. Hopelijk gaat het inderdaad niet vriezen. Die bandana staat je erg leuk!
Dankjewel!
Graag gedaan : ) Ik had zelf een gewone rustige week: iedereen was voor het eerst weer naar school en werk na de kerstvakantie.
Leuk om te lezen wat je in een week doet. Ik heb een heerlijke rustige week+ weekend achter de rug. Gewoon lekker veel thuis. Ook wel eens lekker 🙂
Zeker weten!
Afgelopen weekend heb ik weer eens na een lange tijd lekker staan bakken! Voor de rest heb ik het even rustig aan gedaan.En oh my Bram ladage! hmmm de lekkerste friet gewoon!
Wat leuk!
Wat een leuke week! Dat bandje staat je heel leuk!
Dankjewel!
Vorige week veel gewerkt, in weekend wel lekker spelletjes gespeeld
Heerlijk!
Afgelopen weekend heb ik aan school en mijn blog gewerkt én ging ik naar een feestje! Voor de rest heb ik niks speciaals gedaan. Oh, door jouw foto krijg ik trouwens erg veel zin in chocolademelk!
Heerlijk warme choco!
Wat een schattige bandana is dat! En leuk om te lezen 🙂
Dankjewel!
Als je vader eens andere sokken van de standaard sokken wilt, moet je hem eens de site van effio laten zien. Mooie sokken die ook nog eens erg lekker zitten
Nee, dat wou hij niet, hij had gewoon nieuwe nodig.
Dat klinkt inderdaad als een rustig weekje. Mag ook eens he. Het moet niet altijd druk druk zijn. Ik had zelf ook een rustig weekje
Zeker weten!
Wat leuk om te lezen wat je deze week gedaan hebt!
Ps. Je nieuwe site zit er echt prachtig uit!
Dankjewel! 😘
Oh wat leuk, ik kwam vroeger met grote regelmaat in Bodegraven. Leuk om zo je week terug te blikken 🙂
Leuk om zo terug te kijken
Zeker weten!